gallery/intelekto namai logo

Kodėl verta rinktis mus?

Apie mus

  • Nesivaikome senų standartų bei mokymo metodikų, o žengiame koja kojon su visomis naujovėmis bei technologijomis, todėl savo mokymuose visų pirma stengiamės sukelti Jūsų susidomėjimą, o jį laimėjus, mokymosi procesą padarome kuo paprastesnį ir efektyvesnį.

 

  • Kad būtų užtikrinta dar aukštesnė mokymų kokybė, mokymų grupės renkamos nedidelės.

 

  • Svarbiausiu savo kozeriu laikome savo specialistus, kuriuos renkame itin kruopščiai – mes ieškome asmenybių, o ne tik diplomų ir žinome, kad sunkių mokslų nebūna – būna tik sunkus dėstymas. Garantuojame, kad mūsų mokytojai sunkius dalykus pavers lengvais.​​​​​​​​​ 

 

  • Intelekto namuose kuriame draugiškus ir ilgalaikius santykius su savo klientais, siekiame, kad tobulėti jie rinktųsi kartu su mumis, todėl čia sukuriame jaukią atmosferą ir visada kviečiame prie kavos ar arbatos puodelio pasikonsultuoti bei pasitarti visais su mokslais susijusiais klausimais.

 

       Intelekto namai – vieta, o tiksliau, visų ištroškusių žinių namai!

     Šiuose namuose mokiname užsienio kalbų tiek vaikus, tiek suaugusiuosius! Mažieji čia nejaučia streso ir spaudimo, o mokymosi procesas vyksta žaidimo forma, tad vaikai čia ne tik mokosi, bet ir pramogauja.   

   Suaugusiems bei įmonių darbuotojams siūlome bendrinės bei verslo kalbos kursus!

Taip pat siūlome įgyti žinių kineziterapijos srityje ir išmokti įvairių masažo technikų su mūsų profesionalia kineziterapeute. 

 

   Garantuojame mokymų kokybę! Savo specialistus renkame itin kruopščiai ir atsakingai, todėl čia dirba tik patys profesionaliausi pedagogai, išmanantys savo darbą ir sugebantys ne tik išmokyti, bet ir įpūsti norą mokytis! Intelekto namai – profesionalių žinių namai.

gallery/student-education
gallery/education (1)